פרוייקט מרכזי תיירות דיגיטליים- 2017

עונת השיא של מבקרים בפתח ואתם רוצים את המבקרים אצלכם. מה יבדל אתכם מאחרים? מה יגרום להם לבקר אצלכם ולא להעביר שבת נעימה במקום אחר? אנחנו רוצים להציע לכם מוצר מרענן לקיץ שישים אתכם בקדמה הבמה.

כולנו צורכים חלק מהתוכן שלנו דרך אמצעים דיגיטליים. מיד רצים לגוגל, מיד מחפשים תמונה, אנחנו רגילים שהחוויה שלנו מתחילה בשטח, אבל תמיד עוברת גם לעולם האונליין, באופן טבעי. גם אם מרכז התיירות שלכם מעביר חוויה לוקאלית מדהימה, המבקרים שלכם מצפים לקבל תוכן נוסף באונליין. פרוייקט מרכזי תיירות של REDBIRD עושה בדיוק את זה. חבילת תוכן דיגיטלי שתתיישב בדיוק על המקום שלכם, תעשיר את החוויה של המבקרים שלכם, והכי חשוב – תעזור לכם להביא אותם אליכם.

מה אנחנו מציעים?

סרטון מרכזי

סרטון שיווקי מרכזי מבוסס קונספט

קמפיין דיגיטל

ניהול קמפיין דיגיטל כולל אסטרטגיה (ניהול מדיה חברתית, עמוד נחיתה, באנרים, בניית מיני סייט ועוד). 
ניהול הקמפיין ובחירת הערוצים הרלוונטיים יותאם אישית בהתאם לצורך של הלקוח.

מעטפת שיווקית

מעטפת שיווקית אונליין  (יצירת תכנים לקמפיין דיגיטלי, אפליקציית ווב ועוד) ואופליין (כתיבת תכנים והפקת החומרים) הכולל שילוט בשטח, ניירת, קטלוג ועוד)

 

מיתוג גרפי

יצירת מיתוג כולל חדש (אופציונלי ותואם לאסטרטגיה הנבחרת).

למה ההצעה שלנו כדאית?

העשרה של חווית המבקרים במקום

יצירת מעטפת שיווקית כוללת בתוספת של תוכן דיגיטלי תעשיר את חווית המבקרים במקום.

עליה בחשיפת המרכז והתעניינות הקהל שלכם באונליין

תוכן דיגיטלי וקידומו יעלו את החשיפה על קיומו של מרכז המבקרים ומה הפעילויות הקיימות בו וכן את ההתעניינות של הגולשים.

עלייה בכמות המבקרים באתר

באמצעות קידום התוכן הדיגיטלי שנייצר לכם, נייצר התעניינות אשר תוביל לעלייה בכמות תהמבקרים.

מי אנחנו?

REDBIRD STUDIO מתמחה בהפקת סרטונים ויצירת מעטפת שיווקית כוללת לפלטפורמת הדיגיטל מבוססי תוכן: סרטי שיווק (השקת מוצר חדש,הצגת פעילות של חברה) , סרטי מוצר הסברתיים ועוד ויכולים להתבסס על צילומים או אנימציה בהתאם לקונספט הנבחר. אנו נותנים מענה כולל להפקת הסרטון משלב

REDBIRD STUDIO נותן מענה כולל לחשיפת תכני הוידאו המופקים על ידיו. אנחנו מנהלים קמפיינים המבוססים על תכני האונליין והאופליין שיצרנו בהתאם לאסטרטגיה הנבחרת. לכל מרכז קיימים צרכים שונים ולכן נשמח להיפגש אתכם, להציג לכם את האופציות הרלוונטיות לכם וטווחי המחירים שלנו.

לוגו של וואטסאפ
גלילה לראש העמוד