הדבר הכי מענין שגילינו בנוגע לתחום הסרטונים, זה שהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים
נתנו להם לספר למה.

היה לי העונג לעבוד עם נופר בכמה הזדמנויות. מהרגע הראשון הייתה בינינו הבנה וכימיה מהסוג שיגרום לכל לקוח להבין שהגיע למקום הנכון ושהפרויקט נתפר לפי מידותיו ורצונותיו. במקביל ליכולות ההפקה, המקצועיות והתקתקנות תוך הקשבה מתמדת היא גילתה רמות גבוהות של יצירתיות רעיונית שבאו לידי ביטוי במוצר המוגמר – מבחינת תסריט, תפאורה, הלבשה, התאמה רעיונית לדמויות ותיווך בין כל הגורמים שהרכיבו את השרשרת – החל בי – הלקוחה דרך אנשי ההפקה, הצלמים והבמאית. מקצועיותה נראתה בפרטים הקטנים שהיוו חלק מתמונה אחת כוללת. אין לי ספק שאשוב ואעבוד אתה בכל פרויקט עתידי שידרוש זאת.

איילת בועזסון

סטודיו רדבירד הפיק עבורינו מספר סרטי מיתוג וקד”מ בשנה האחרונה. מהרגע הראשון הייתה בינינו הבנה וכימיה מהסוג שיגרום לכל לקוח להבין שהגיע למקום הנכון ושהפרויקט נתפר ותומחר לפי מידותיו ורצונותיו. נופר והסטודיו גילו רמות גבוהות של יצירתיות, גמישות מחשבתית, הבנה והקשבה לצרכנו לאורך כל הדרך כולל תקשורת מול השלוחות שלנו בחו”ל. תהליך העבודה מול הסטודיו היה מקצועי, נעים סבלני ומדויק. התוצאה היתה סרטים יצירתיים, באיכות גבוהה המותאמת לשוק הבינלאומי ועומדת בכל קנה מידה לשביעות רצונינו. בכל שלב של התהליך קיבלנו פירוט,תשובות ויחס מקצועי וחם, כמו גם הובלה ברורה בכל התהליכים כמו החל משלב כתיבת התוכן ועד הגשת הסרט המוגמר. חווית העבודה שלנו עם הסטודיו היא מצויינת,ובעיקר קיבלנו את התחושה של שימת דגש על מקצועיות, יצירתיות, אכפתיות, והרבה אהבה למקצוע. אין לנו ספק שנעבוד איתם גם בשנה הקרובה.

אלכס רשקובן, מנכ״ל Filuet group

רדבירד סטודיו הפיקו עבורנו סרטון תדמיתי, שנועד להשקה של חזון טכנולוגי וקו מוצרים חדש. העבודה עם נופר ענתה בדיוק על הצרכים שלנו, ואנחנו מרוצים מאוד מהתוצר. נופר הצליחה לקחת את המילים שמתארות את האופן שבו רצינו לשווק את עצמנו, ולהפוך אותן לתוצר ויזואלי ומוזיקלי מדוייק ומעניין. הסרטון שנופר יצרה עבורנו הצליח להעביר את המסרים שלנו כארגון, תוך כדי שהוא מעורר התרגשות בלי להיות קיטש, ושומר על קו נקי בלי להיות בנאלי. בדיוק כמו שרצינו. העבודה על נופר הייתה מקצועית ויעילה, ונעשתה בזמנים קצרים, בלי לוותר על ההתייעצות אתנו והאישור שלנו כל שלב בדרך. אנחנו בטוח נעבוד עם נופר בעתיד, ואני ממליצה עליה בחום לכל מי שמחפש או מחפשת לעבוד עם אשת מקצוע שיכולה לשדרג משמעותית את האופן בו הארגון שלכם מוצג.

נגה כהן, מנהלת שיווק, KMS lighthouse

אנחנו לקוחות חוזרים של נופר והסטודיו. הסטודיו הפיק עבורנו 2 סרטים, אחד שיווקי לחברה שלנו, ואחד עבור פרוייקט גיוס המונים. שני הסרטים הופקו בצורה מקצועית מאוד, עם צוות מנוסה אך נעים לעבודה. האוירה על סט הצילום והתנהלות הכוללת נתנה לנו את התחושה שאנחנו מטופלים בידי צוות שמבין ענין, מבין אותנו ויודע לעבוד עם המון יצירתיות, סבלנות, חיוך ונעימות. ההפקה מצאה פתרונות קסם קריאטיבים אל מול תסריט בזמנים ובתקציבים מאתגרים, והתוצאה היתה נהדרת, בשני המקרים. נופר והסטודיו קלטו היטב את הראש שלנו, וידעו לפתח את הרצונות שלנו לכדי תוצאה ויזואלית מרשימה, מדוייקת ואיכותית. נשמח לעבוד עם נופר על עוד קריאטיב וסרטי אונליין בעתיד.

אייל אברט